aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

mammografia

LUX MED Diagnostyka zaprasza do mobilnej pracowni mammograficznej w miejscowości:
Kamienna Góra – 1 października 2021 w godzinach od 7.50 do 14.00 przy markecie Kaufland, ul. Papieża Jana Pawła II 10 B
Lubawka – 5 października 2021 w godzinach od 14.00 do 17.15 przy Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Piastowska 6

W badaniach mogą uczestniczyć Panie w wieku od 50 do 69 lat, które są ubezpieczone i nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Programem nie są objęte Panie, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi. Badanie jest bezpłatne, finansowana przez NFZ i nie wymaga skierowania lekarskiego.

Uprzejmie prosimy o rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii, o ile nie były one wykonane w pracowni LUX MED.

W związku z epidemią Covid-19 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań i personelu medycznego prosimy o zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej i w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

REKLAMA

ds21