aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 17 września) w Kamiennej Górze odbyły się pierwsze zawody powiatowe w roku szkolnym 2021/2022. MOS Kamienna Góra zorganizował dwubój nowoczesny w kategorii dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wyniki zawodów:

IGRZYSKA DZIECI DZIEWCZĄT:

BIEG - PŁYWANIE

Dziewczęta:                             szkoła                       czas  1000 m    czas 100 m   pkt

1. Inez Chmielewska             SP 2 KG                4:32,40                1:29,50       3094                                                                      

    Anastazja Biel                   SP 2 KG                4:45,47                1:27,60       

2. Zofia Sawicka                    SP 1 KG                 5:03,72                 2:29,30       1897

    Maja Balcerek                    SP 1 KG                 5:10,24                 1:39,27

                                                                      

Punktacja indywidualna:

 

1. Inez Chmielewska            SP 2 KG                    4:32,40             1:29,50         1574

2. Anastazja Biel                  SP 2 KG                     4:45,47             1:27,60         1520 

3. Milena Gonera                  SP 2 KG                    4:42,48              1:31,46         1496

4. Maja Balcerek                    SP 1 KG                     5:10,24              1:39,27         1232

5. Julia Węglińska                  SP 2 KG                     5:03,73              1:49,86         1160

6. Laura Bandyk                     SP 2 KG                    5:32,67               1:52,42          995

7. Zofia Sawicka                    SP 1 KG                    5:03,72               2,29,30          665

     

IGRZYSKA DZIECI CHŁOPCÓW:

Chłopcy:                                   szkoła                        czas  1000 m        czas 100 m      pkt

  1. Oliwier Roszkowiak SP 2 KG 4:24,63                   1:25,30         2842

Karol Steczko           SP 2 KG                       3:38,65                   1:48,36

 

2. Jakub Karwala          SP 1 KG                       4:10,68                   1:37,92         2650

    Antoni Piech              SP 1 KG                        4:20,81                   1:37,94

 

Klasyfikacja indywidualna:

1. Karol Steczko                  SP 2 KG                        3:38,65                   1:48,36      1421

1. Oliwier Roszkowiak         SP 2 KG                         4:24,63                   1:25,30      1421

2. Jakub Karwala                  SP 1 KG                         4:1068                    1:37,92      1355

3. Adrian Bręszkiewicz        SP 2 KG                          4:40,75                    1:25,11     1342

4. Ignacy Osmolak               SP 2 KG                           4:30,75                   1:30,00      1325

5. Antoni Piech                     SP 1 KG                          4:20,81                    1:37,94     1295

6. Filip Węgliński                 SP 2 KG                          4:37,14                    1:37,84     1196

7. Adrian Kufel                    SP 2 KG                          4:31,40                     2:07,36     878                                                       

 

 

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĄT:

BIEG - PŁYWANIE

Dziewczęta:                             szkoła                       czas  1000 m    czas 100 m   pkt

1. Maja Wiwicka                  SP 1 KG                    5:11,29           1:58,30           1482

   Julia Piwoda                      SP 1 KG                     5:06,62

                         

Punktacja indywidualna:

 

1. Maja Maziakowska        SP 2 KG                      5:17,24           1:26,12            1346

2. Maja Witwicka                 SP 1 KG                       5:11,29           1:58,30             998

3. Julia Piwoda                     SP 1 KG                       5:06,62                -                  484

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ CHŁOPCÓW:

Chłopcy:                                   szkoła                        czas  1000 m        czas 100 m      pkt

1. Matujzo Marcel                   SP 2 KG                   3:48,78                  1:06,70       3316

    Szymon Mędrala                 SP 2 KG                    3:43,57                  1:42,87

2. Jan Czyż                                SP 1 KG                    3:43,34                  1:53,65       2386

    Kacper Auksztulewicz          SP 1 KG                    3:52,30                  2:11,09

Klasyfikacja indywidualna:

1. Matujzo Marcel                   SP 2 KG                    3:48,78                  1:06,70        1859

2. Mędrala Szymon                   SP 2 KG                     3:43,57                  1:42,87        1457

3. Jan Czyż                                SP 1 KG                     3:43,37                  1:53,65        1328

4. Kacper Auksztulewicz          SP 1 KG                     3:52,30                  2:11,09        1058

5. Kazimierz Siwa                     SP 1 KG                     3:42,72                      -               805

 

Awans do Finału Dolnośląskiego uzyskały pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej. Finał Wojewódzki odbędzie się 6.10.2021 r. w Rudzie Śląskiej.

REKLAMA

ds21