Chełmsko Śląskie - turniej tenisa stołowego - fot. użyczone

W ramach wakacyjnych propozycji w Chełmsku Śląskim odbył się dzisiaj (poniedziałek, 26 lipca) turniej tenisa stołowego.

Lubawka Orzeł, Piotr Szewczyk, trener

- Mam nadzieję na awans - mówi nowy trener Orła Lubawka, ale nie ukrywa, że plan działań ma rozpisany na 3 lata.

Wiadomo już kto poprowadzi drużynę Orła Lubawka w zbliżającym się sezonie.

Przedwojów - I Turniej Seniorów im. Jana Gwiżdża

Siedem drużyn grało dzisiaj (sobota, 17 lipca) w I Turnieju Seniorów im. Jana Gwiżdża w Przedwojowie.

dzpnZbliża się rozpoczęcie piłkarskiego sezonu. Rozgrywki Pucharu Polski w okręgu jeleniogórskim ruszą 11 sierpnia z udziałem drużyn z powiatu kamiennogórskiego.

dzpnZnany jest już podział na grupy rozgrywkowe w wałbrzyskim podokręgu DZPN. Dotyczy to jednej drużyny z powiatu kamiennogórskiego - Orła Lubawka.

Lubawka - turniej tenisa

W weekend (10-11 lipca) na kortach w Lubawce rozgrywany był turniej tenisa ziemnego WTK - Veritas Cup o puchar burmistrza miasta Lubawka. Rywalizowali kadeci, czyli zawodnicy do 16 roku życia.

W ostatnim dniu Mistrzostw Polski w biathlonie letnim rozegrane zostały sztafety. Zawody odbyły się w Czarnym Borze.

Kamienna Góra - zawody wędkarskie

Dzisiaj (niedziela, 4 lipca) na zbiorniku But w Kamiennej Górze rozegrane zostały zawody spławikowo- gruntowe w kategorii Seniorów 60+.

W drugim dniu Mistrzostw Polski w biathlonie letnim rozegrane zostały sprinty. Zawody odbywają się w Czarnym Borze.