aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Firma Espiro od ponad 25 lat produkuje artykuły przeznaczone dla dzieci. Dbając o wygodę użytkowania, funkcjonalność, a przede wszystkim bezpieczeństwo, marka kieruje się hasłem: „Designed to move”. Na szczególną uwagę zasługują wózki wielofunkcyjne Espiro Next, które są połączeniem gondoli oraz spacerówki.

Dlaczego warto zdecydować się na wózek wielofunkcyjny?

Wielu rodziców obawia się, że ten model wózków swoją wielofunkcyjność przypłacił bezpieczeństwem. Dlatego warto podkreślić, że każde urządzenie, które jest dostępne na rynku, musi przejść podstawowe testy bezpieczeństwa. W innym przypadku nie może zostać skierowane do produkcji. Wózki wielofunkcyjne spełniają standardy bezpieczeństwa. Jednak to nie jedyne ich zalety.

Wielofunkcyjność zapewnia wygodę funkcjonowania

Ogromną zaletą jest kompatybilność poszczególnych elementów. Zamiana gondoli z siedziskiem pozwala na prosty i wygodny montaż, w zależności od potrzeb rodzica oraz pasażera. Przykładowo korzystając z gondoli kompatybilnej z wózkiem wielofunkcyjnym Espiro, rodzic nie musi się przejmować budzeniem śpiącego dziecka. Wystarczy przenieść gondolę i wpiąć ją w stelaż, a potem można udać się na spacer.

Wózki wielofunkcyjne pozwalają zaoszczędzić pieniądze

Zamiast wydawać oszczędności na dwa różne wózki, wystarczy zaopatrzyć się w wielofunkcyjne urządzenie. Chociaż jednorazowo Espiro Next mogą stanowić większy wydatek, modele są dostosowane dla dzieci od urodzenia aż do osiągnięcia około 4 roku życia, dlatego stanowią inwestycję na lata.

Takie rozwiązanie zapewnia oszczędność miejsca

Często przechowywanie akcesoriów dziecięcych stanowi problem. Dlatego, zamiast kupować wiele poszczególnych elementów, warto zastanowić się nad kupnem wózka, który posiada wiele funkcji. Jest to szczególnie pomocne dla rodziców mających do użytku mniejsze przestrzenie.

Wózki wielofunkcyjne Espiro Next – cechy

  • Modele dostosowane są dla dzieci od urodzenia do ukończenia około 4 lat. Natomiast ich ograniczenie wagowe wynosi 22 kg.
  • Dzięki stelażowi wykonanemu z trwałego i lekkiego aluminium, spacerówka Espiro wytrzyma przez lata. Wózek jest łatwy w składaniu oraz manewrowaniu. Nierozłączną częścią stelażu są 4 koła, które posiadają wbudowany system amortyzacji oraz oś obrotu 360°. Dodatkowo są bezobsługowe, czyli odporne na przebicia i inne uszkodzenia, a także nie wymagają pompowania.
  • Obszerną gondolę wyposażono w regulowany system wentylacji. Budkę można rozkładać w zależności od potrzeb. Co więcej, urządzenie posiada dodatkowe okienko wentylacyjne, wewnętrzną tkaninę UV oraz moskitierę, które podwyższają komfort podróży.
  • Siedzisko umożliwia ustawienie dziecka przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Regulowane oparcie można dostosować do pasażera, dzięki temu każda spędzona w wózku chwila jest komfortowa dla dziecka. Budka siedziska posiada te same funkcje co budka gondoli.
  • Bezpieczeństwo dziecka gwarantują 5-punktowe pasy bezpieczeństwa w spacerówce.
  • Dodatkowo w zestawie znajdują się: torba na akcesoria, podkład do przewijania, uchwyt na napój, dwie folie przeciwdeszczowe (po jednej na gondolę i siedzisko), śpiworek, a także kosz na zakupy i inne potrzebne podczas podróży przedmioty.
  • Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Regulowaną rączkę zrobiono z ekoskóry. Materac składa się z miękkiej wyściółki oraz przyjemnej w dotyku, niepodrażniającej skóry bawełny.

Wózek Espiro Next to produkt wykonany z materiałów najwyższej jakości. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo zarówno dla maluszka, podróżującego w gondoli, jak i dla starszaka, który chce poznawać świat na spacerze w spacerówce. Wózki te nadają się na każdy teren, a ich funkcje sprawiają, że każdy spacer jest przyjemniejszy.

 

REKLAMA