aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

pies

W Szarocinie w rejonie bud. nr 28 od kilku dni błąka się pies.
Szukamy właściciela (opiekuna) psa lub osoby, która byłaby zainteresowana adopcją czworonoga.

pies

W miniony piątek wieczorem w Raszowie zagiął pies rasy owczarek niemiecki. Pies nie posiada obroży, ma 3 lata i wabi się Baster. Dla osoby, która pomoże w odnalezieniu czworonoga lub wskaże miejsce jego pobytu, właściciel zwierzęcia przewidział nagrodę! Tel. 607 743 273.

pies

Pilnie poszukujemy właściciela psa, który błąka się przy ul. Jeleniogórskiej 61 w Kamiennej Górze. Właściciela lub osoby mogące pomóc w jego ustaleniu proszone są o kontakt z Urzędem Miasta tel. 75 64 55 130.

pies

Do Starej Białki przybłąkał się pies. Poszukiwany jego właściciel. Telefon 607 915 400

pies

W Krzeszowie w rejonie ul. Św. Anny nr 9 "Wańczykówka" od kilku dni błąka się pies (ma obrożę).

pies

W okolicach osiedla na ul. Słonecznej i ul. Kolonii w Chełmsku Śląskim błąka się piesek. Wygląda na zadbanego. Piesek jest przyjazny i lgnie do człowieka. Jest odrobinę przestraszony. Czy ktoś nie szuka może psa lub wie do kogo należy?

 pies

28stycznia we wsi Blazkowa zaginal pies bardzo podobny do widocznego na zdjeciach.Mieszaniec do kolan czarny z biala koncowka ogona,bialymi lapami i bialym podbrzuszem.Dluga siersc i charakterystyczne zwisajace uszy.

 pies

W Gorzeszowie w rejonie skrzyżowania do Dobromyśla znaleziono błąkającego się psa (szczeniak w wieku ok. 6 miesięcy).

kot

Pilnie poszukujemy właściciela bądź właścicieli kotów, które od co najmniej tygodnia przebywają w miejscowości Wieściszowice w okolicy budynku mieszkalnego nr 31.

pies 

Pilnie poszukujemy właściciela psa, błąkającego się przy ul. Nadrzecznej (okolice Biedronki) w Kamiennej Górze.

REKLAMA