aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

 boguszzow

Koronawirus sprawił, że niemal każda dziedzina naszego życia musiała ulec zmianie. Sytuacja, w której obecnie się znaleźliśmy, jest szczególnie niebezpieczna dla osób starszych, które są najbardziej narażone na działania wirusa. W trosce o bezpieczeństwo, zaplanowane spotkania oraz zajęcia praktyczne dla Seniorów w Centrum Kulturalno-Kongresowym Witold, muszą ulec zmianie, aby nie narażać Naszych Seniorów na zagrożenia związane z epidemią. Nie odwołujemy ich lecz przenosimy na płaszczyznę on-line

 

Naszych ekspertów z dziedzin takich jak m.in Prawo czy Fizjoterapia będzie można obejrzeć oraz posłuchać na naszej stronie facebookowej.

Dodatkową atrakcją nie odbywającą się drogą internetową będzie wycieczka piesza wraz z Grupa Biegowa Dzikowiec oraz WOKER Warsztaty, która uatrakcyjni Dni Seniorów. Wędrówka na świeżym powietrzu będzie świetną okazją aby aktywnie i bezpiecznie spędzić czas wolny.

Krzysztof Kumorek Pełniący Obowiązki Burmistrza zachęca naszych mieszkańców, aby w trudnych chwilach nie pozostawali sami. Młodszych członków rodziny prosimy o pomoc seniorom w uczestnictwie on–line tak aby mogli korzystać z zajęć.

Pamiętajmy przy tym o środkach bezpieczeństwa na co dzień. Nośmy maseczki, zakładajmy jednorazowe rękawiczki i pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego dystansu.

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA