aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

W ramach trzytygodniowej trasy koncertowej po Polsce w Kamiennej Górze zagra Ragnar Ólafsson z Islandii. Koncert odbędzie się w sali witrażowej ratusza.

 

Artysta rozpoczyna dzisiaj (10 września) polską trasę koncertem w Warszawie. Codziennie zagra w innym mieście. Podczas koncertów promuje debiutancki album „Urges” Do Kamiennej Góry dotrze 19 września (czwartek). Początek koncertu o godzinie 19:00. Bilety w cenie 15 zł dostępne na kupbilecik.pl

Ragnar Ólafsson to wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal.
Najbardziej znaną z jego grup jest Árstíðir, z którymi wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii) i koncertował w ponad 30 krajach.

Artysta napisał też muzykę do kilku filmów.

W 2016 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter, folk, alt country.

Ragnar Ólafsson w Kamiennej Górze

 

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA