aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - Spółka MieszkaniowaSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami poszukuje:
Inspektora ds. technicznych

Kamienna GóraZakończyła się rekrutacja do kamiennogórskich przedszkoli oraz żłobka. W pierwszym przypadku, w jednostkach prowadzonych przez miasto przyjęte zostały wszystkie zgłoszone dzieci. Od września edukację rozpocznie tu 154 najmłodszych kamiennogórzan.

DCR - oferta pracy

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o., ul. J. Korczaka 1, 58-400 Kamienna Góra, tel.: +48 75 64 59 600, fax: +48 75 64 59 601
zatrudni osobę na stanowisko:
Główny Księgowy / Główna Księgowa

marciszowWójt Gminy Marciszów informuje,
że w siedzibie Urzędu Gminy Marciszów, ul. Szkolna 6 został wywieszony oraz zamieszczony na stronie internetowej urzędu, wykaz nieruchomości, przeznaczonych do dzierżawy, stanowiących własność Gminy Marciszów. Wykaz wywiesza się na okres 21 dni.

zszio - rekrutacja - Kamienna GóraZapraszamy uczniów zainteresowanych rozpoczęciem nauki w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących na Dzień Otwarty, który organizujemy 17 maja w godzinach od 9 do 14. Informacje na temat wydarzenia w sekretariacie szkoły. #ZSZiO

Kamienna Góra - ul. Okrzei

Wójt Gminy Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej (wpisanej do rejestru zabytków) z gminnego zasobu nieruchomości:

Przedwojów

Wójt Gminy Kamienna Góra ogłasza V przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych z gminnego zasobu nieruchomości:

Kamienna GóraX Sesja Rady Miasta Kamienna Góra odbędzie się 14 maja 2019 r. (wtorek) o godz. 15.00 w sali Nr 211 Urzędu Miasta., z następującym porządkiem obrad:

kasNaczelnik Urzędu Skarbowego w Kamiennej Górze serdecznie dziękuje wszystkim klientom, którzy dokonali rozliczenia rocznego podatku korzystając z usługi „Twój e-PIT”.
Zachęcamy wszystkich Państwa do korzystania z tej wygodnej formy rozliczania się z fiskusem w kolejnych latach.

Kamienna GóraInformujemy, że akcja związana z elektronicznym znakowaniem psów oraz jednorazowym szczepieniem przeciw wściekliźnie zostanie przeprowadzona do dnia 30 września 2019 r.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu