aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Tomasz KulonSzanowny Wyborco,
od prawie tygodnia usiłuję zaprosić Panią Ewę Kocembę na debatę poświęconą porównaniu naszych pomysłów na rozwój miasta i gminy Lubawka. Niestety do tej pory moja kontrkandydatka nie zdecydowała się na wzięcie udziału w takiej rozmowie za powody podając, że taka debata nie wpisuje się w Jej kampanię wyborczą a także rzekomy brak środków finansowych.

Aktualizacja 26.11.2014.

W związku z krążącymi informacjami dotyczącymi rzekomej chęci zorganizowania debaty według korzystnych dla mnie zasad, informuję, że byłem i nadal jestem gotowy ustalić z moją kontrkandydatką zasady prowadzenia debaty korzystne dla obu stron. Na dowód poniżej treść maila w sprawie debaty:

Bukówka, dnia 21.11.2014r.


Szanowna Pani
Ewa Kocemba
Kandydat na Burmistrza Miasta Lubawka

W związku z nierozstrzygniętym głosowaniem w wyborach dnia 16.11.2014r i rozpisaniem II tury wyborów  na dzień 30.11.2014 roku. uprzejmie zapraszam Panią na debatę publiczną, która będzie prezentowana w lokalnej telewizji i Internecie.
Tematy debaty jej termin,oraz prowadzącego proponuje wspólnie ustalić na spotkaniu na które zapraszam.
Proszę o pilny kontakt na e-maila lub komórkę.

                                                                                                                   Tomasz Kulon
 


Oryginalna informacja
Udział w debacie kosztowałby Panią Ewę jedynie trochę czasu na merytoryczne przygotowanie się. Na to, moim zdaniem, Mieszkańcy naszej gminy zasługują. Materiał zarejestrowany zostałby dzięki uprzejmości jednego z mieszkańców Lubawki i umieszczony w serwisie youtube.

Moim zdaniem debata wyjaśniłaby Państwu szereg niedomówień i przekłamań podawanych Wam w trakcie tej kampanii. Nadal gotowy jestem wziąć udział w takiej debacie.

Zapraszam Panią Ewę Kocembę do rozmowy o naszych pomysłach i sposobach ich realizacji.

Z poważaniem
Tomasz Kulon
Kandydat na burmistrza

REKLAMA