aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

perkoz

Na kamiennogórski zalew wróciła para perkozów, informuje jeden z internautów i przesyła zdjęcia.

 snieg

Uwaga kierowcy, internauci informują o złych warunkach panujących na drogach po nocnych opadach śniegu. Warto zaplanować więcej czasu na podróż.

Antonówka  lodówka

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane przy ścieżce rowerowej łączącej ul. Bohaterów Getta i osiedle Antonówka w Kamiennej Górze.

Antonówka -  tablica

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie tablicy stojące przy przystanku autobusowym na osiedlu Antonówka w Kamiennej Górze.

wiata

Niezbyt przyjemny widok czeka na osoby, które chciałyby odpocząć pod wiatą ustawioną przy ścieżce rowerowej przy ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze.

Krzeszów - ścieżka rowerowa

W czwartek pisaliśmy o śmieciach zalegających przy ścieżce rowerowej w Krzeszowie. Dzisiaj otrzymaliśmy aktualne zdjęcia tego miejsca. Zaszły tam pozytywne zmiany.

Krzeszów - ścieżka rowerowa

Jeden z internautów przysłał nam zdjęcie wykonane w Krzeszowie przy ścieżce rowerowej, w miejscu przeznaczonym do zatrzymywania się turystów.

 bukowka

Na facebookowym profilu Lubawka Razem opublikowane zostały zdjęcia przedstawiające ścieżkę wokół zbiornika Bukówka. Na zdjęciach widać uszkodzone barierki na moście, zapadającą się ścieżkę i inne zniszczenia.

fot. użyczone

W lipcu tego roku Mateusz Pasiut pochodzący z Szarocina wraz z Bartkiem Nowakiem z Jarkowic pojadą do Kirgistanu, gdzie zamierzają zdobyć Chan Tengri (7010 m) i Pik Lenina ( 7134 m), skąd ze szczytu Mateusz chce zjechać na nartach.

myjnia

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane na jednej z ręcznych myjni na terenie powiatu kamiennogórskiego.

REKLAMA