aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. LZS-ZB

W niedzielę (17 listopada) został rozegrany w Kamiennej Górze finał strefy jeleniogórskiej LZS piłki halowej chłopców do lat 14.

 

W turnieju w sali ZSZiO zagrało sześć drużyn, które reprezentowały powiaty kamiennogórski (LKS Bóbr Marciszów i LKS Pagaz Krzeszów), lwówecki (Gigant Lubomierz i SP Lubomierz) oraz jeleniogórski (Lotnik Jeżów Sudecki i KS Łomnica).

W meczach w grupie A młodzi piłkarze Pagazu pokonali 2:1 Gigant Lubomierz i 1:0 KS Łomnica. W grupie B piłkarze z Marciszowa pokonali 3:0 Lotnik i ulegli 1:2 SP Lubomierz. W półfinale SP Lubomierz pokonało 2:1 KS Łomnica, a w derbach powiatu kamiennogórskiego Bóbr Marciszów wygrał 2:0 z krzeszowskim Pagazem. W meczu o trzecie miejsce piłkarze Pagazu po wyrównanym meczu ulegli 0:1 kolegom z Łomnicy. Mistrzem strefy została drużyna LKS Bóbr Marciszów, która po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu pokonała 1:0 kolegów z SP Lubomierz i uzyskała awans do finału dolnośląskiego.

Organizatorzy turnieju dziękują pani dyrektor ZSZiO w Kamiennej Górze za użyczenie sali sportowej, co umożliwiło rozegranie po raz pierwszy finału strefy jeleniogórskiej LZS piłki halowej w Kamiennej Górze.

fot. LZS-ZB

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA