aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Bóbr Marciszów : Czarni Strzyżowiec

W rozgrywkach piłkarskiej klasy A Bóbr Marciszów podejmował dzisiaj Czarnych Strzyżowiec. Drużyny nie stworzyły pięknego widowiska. Na ostateczny wynik ogromny wpływ miała postawa bramkarza gości.

I Branżowy Turniej Siatkówki

W sobotę odbył się zorganizowany przez LKS Pagaz Cystersi Krzeszów I Branżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Kamiennogórskiego.

AMS Mini Volley Kamienna Góra

Dzisiaj w Kobierzycach zawodniczki Akademii Młodego Siatkarza "MINI VOLLEY" z Kamiennej Góry brały udział w turnieju minisiatkówki w ramach cyklu Volleymania Dolny Śląsk.

fot. MKS Chełmsko Śląskie

Trampkarze MKS Chełmsko Śląskie rozegrali dzisiaj mecz dziewiątej kolejki IV ligi okręgowej trampkarzy.

Czadrów - Górska Kamiennogórska

Rozpoczęła się Górska Kamiennogórska, maraton górski, którego trasa wytyczona została na terenie powiatu kamiennogórskiego.

Aktualizacjq 16:15

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 13 października 2021 roku w sali gimnastycznej w Pisarzowicach odbyły się zawody indywidualne w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci, oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

fot. lzs

W sobotę (9 października) w Siedlęcinie rozegrany został Turniej Strefowy Warcabów 100 Polowych Strefy Jeleniogórskiej rozgrywany w ramach XXII Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.

 lzs krzeszow

W sobotę 9 października br. juniorzy Pagazu Krzeszów, który jest liderem grupy III Ligi Okręgowej rozegrali kolejny mecz. Tym razem do Krzeszowa przyjechali młodzi piłkarze Victorii Jelenia Góra wice lidera tabeli.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 11 października 2021 roku w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze odbyły się zawody indywidualne w tenisie stołowym w ramach Licealiady.

Kolejka 8 - 9-10 października

REKLAMA

ds21