aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. użyczone

Uwaga kierowcy, na drodze Kamienna Góra - Kowary możecie spodziewać się utrudnień w ruchu. Źródłem problemów jest plama oleju i brak porozumienia między służbami.

Aktualizacja 8.04.2017. 11:00

Ruch odbywa się już dwoma pasami. Usunięte zostały barierki, ale nadal stoją znaki ograniczające prędkość i informujące o śliskiej nawierzchni. Kierowcy informują, że plama na jezdni nadal jest widoczna.

Aktualizacja 4.04.2017.
Droga nada jest zwężona. Zarządca drogi ustawił barierki i znaki. Ustawione znaki okreslają m.in. pierwszeństwo przejazdu przez zwężone miejsce. Szczególnie trzeba uważać jadąc od strony Szarocina. Zwężenie znajduje się kilkanaście metrów za zakrętem i przy większej prędkości niektózy kierowcy muszą ostro hamować.

fot. użyczone

Oryginalna informacja
Utrudnienia są od ok. godziny 17. Na odcinku na wysokości Pisarzowic, znajduje się ok. 30 -metrowa plama oleju. Niestety nie wiadomo kto ma ją zneutralizować. Do niedawna ruchem w tym miejscu kierowali policjanci, w tej chwili zarządca ustawia barierki i ograniczenie prędkości. Ruch odbywa się jednym pasem.

To powtórka sytuacji z lutego (Utrudnienia w Kamiennej). Wtedy konflikt międzu służbami zakończył się zamknięciem jednego z wjazdów do Kamiennej Góry.

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA