aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
policja Kamienna Góra

Kamiennogórscy policjanci zatrzymali 25-latka, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków oraz o udział w przywłaszczeniu rzeczy.

fot. ZSS Kamienna Góra

W środę (16 stycznia) uczniowie, rodzice i nauczyciel Zespołu Szkol Specjalnych w Kamiennej Górze kolejny raz zorganizowali zimowe zabawy na śniegu.

zusWraz z początkiem roku ruszył projekt e-Akta, który pozwala na skrócenie czasu przechowywania akt pracowniczych. Łatwa obsługa i obniżenie kosztów to główne zalety nowego rozwiązania. Teraz tylko przez 10 lat pracodawca musi trzymać dokumenty nowych pracowników. Wraz z końcem ubiegłego roku przestał obowiązywać przepis wymagający archiwizowania akt aż przez 50 lat.

fot.. policja Kamienna Góra

Kamiennogórscy policjanci zatrzymali 39-latka podejrzanego o przestępstwa karno-skarbowe. W jego mieszkaniu znaleźli nielegalną krajankę tytoniu.

policja Kamienna Góra

Wczoraj (wtorek, 15 stycznia) na terenie Kamiennej Góry zatrzymany został 38-latek z gminy Krotoszyce. Mężczyzna prowadził samochód pomimo zakazu sądowego.

Osiem firm chce wykonać audyt organizacyjny w Urzędzie Miasta Kamienna Góra. Oferty złożyły firmy z całej Polski.

PZW Lubawka

W niedzielę (13 stycznia) w Zgorzelcu odbyły się młodzieżowe zawody teoretyczno-sprawnościowe składające się z testu ekologiczno-wędkarskiego oraz konkurencji sprawnościowej.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od 2019-01-14 20:00 do 2019-01-15 04:00.

Marciszów - Świdnik

W panujących dzisiaj (poniedziałek, 14 stycznia) po południu i wieczorem złych warunkach atmosferycznych doszło do kilku kolizji.

Aktualizacja 20:16

Silne porywy wiatru doprowadziły do awarii sieci. W wielu miejscach na terenie powiatu nie ma prądu. Według danych Tauronu problemy dotyczą: