aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Pisarzowice - przedszkole

Dzieci z przedszkola w Pisarzowicach witały wiosnę z Lucyną Kornobys, polską niepełnosprawną lekkoatletką, medalistką igrzysk paraolimpijskich, mistrzostw świata i Europy.

fot. ZSZiO Kamienna Góra

W różny sposób uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze powitali dzisiaj (czwartek, 21 marca) wiosnę.

Krzeszów - sprzątanie

Dzisiaj (czwartek, 21 marca) w pierwszy dzień wiosny kilkadziesiąt osób uczestniczyło w sprzątaniu Krzeszowa.

fot. ZSS Kamienna Góra

Dzisiaj (czwartek, 21 marca) w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze przywitano wiosnę.

Przedszkole nr 2 Kamienna Góra

Tylko dzięki pomocy przedszkolaków Wiosna pokonała dzisiaj (czwartek, 21 marca) Zimę. Pory roku stoczyły walkę na ringu w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze.

policja

W poniedziałek (18 marca) policjanci z Lubawki zwrócili uwagę na osobowego opla jadącego ulicami Lubawki.

zus30 groszy co miesiąc wpływa na konto wrocławianki, która w swoim życiu przepracowała zaledwie cztery miesiące i uzbierała niespełna 80 zł składek. Najwyższą emeryturę wypłaca ZUS mieszkańcowi Wałbrzycha. 13 tys. złotych dostaje pan, który na emeryturę przeszedł dopiero po ukończeniu 72 lat, po 53 latach pracy.

fot. policja Kamienna Góra

W ramach Dnia Przedsiębiorczości kamiennogórskich policjantów odwiedziły uczennice Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze. Goście poznawali pracę policjantów oraz zespołów pogotowia ratunkowego.

Lubawka - adres radnego

Przez kilka dni w Biuletynie Informacji Publicznej lubawskiego urzędu udostępniony był domowy adres jednego z radnych. To drugi w tym roku w Lubawce ujawniony przypadek udostępnienia danych osobowych przez miejskie instytucje.

Kamienna Góra - Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Około stu uczestników wzięło udział w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Turniej organizowany jest od ponad 40 lat przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP.