aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Opawa - Bajka z podróży

Mieszkańcy Opawy zapraszają na wyprawę na Pańską Górę. W ramach realizowanego projektu powstać ma "Bajka z podróży".

Kamienna Góra - Wakacje z piłką nożną

W piątek (17 sierpnia) na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze, w ramach programu „Wakacje z piłką nożną” oraz „ Wolny czas z piłką nożną”, odbył się turniej zorganizowany przez klub KKS Olimpia Kamienna Góra.

Folkowa Fiesta w Szybie Witold

W sobotę (25 sierpnia) w Boguszowie Gorcach odbędzie się huczne, rodzinne zakończenie wakacji oraz Folkowa Fiesta w Szybie Witold.

Lubawka - ratusz

W najbliższy poniedziałek (27 sierpnia) odbędzie się nadzwyczajna sesja lubawskiej rady. W całości poświęcona będzie sytuacji na stadionie.

Centrum Kultury Kamienna GóraJutro (środa, 22 sierpnia) Centrum Kultury zaprasza na zabawy z cyklu Wesołe podwórka. Na placu zabaw przy ul. Piastowskiej w Kamiennej Górze z dziećmi bawić się będzie pszczółka Magda. Początek zabaw o godzinie 18:00.

 

Lubawka - droga krajowa nr 5

Uwaga kierowcy, planując przejazd przez Lubawkę drogą krajową nr 5, musicie liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu.

fot. men.gov.pl

Jedna szkoła z terenu powiatu kamiennogórskiego otrzyma dotację z Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach projektu „Godność, wolność, niepodległość”.

marmedW ramach „Ogólnopolskiego programu profilaktyki narządu słuchu” firma MARMED realizuje BEZPŁATNE BADANIA SŁUCHU. Celem Programu jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o profilaktyce narządu słuchu. Badania są pierwszym krokiem do zapobiegania i wczesnego wykrywania ubytków narządu słuchu.

Chełmsko Śląskie - warsztaty plastyczne

W ramach wakacyjnych propozycji w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyły się dzisiaj (poniedziałek, 20 sierpnia) warsztaty plastyczne.

We wtorek (14 sierpnia) w Chełmsku Śląskim rozegrany został Otwarty Turniej Siatkówki. Do rywalizacji przystąpili cztery drużyny.

Dzięki zaangażowaniu mieszkańca gminy, udało się ustalić osobę, której śmieci zostały wysypane przy drodze w Krzeszowie.

Święto Powiatu 2018

W sobotę (25 sierpnia) nad kamiennogórskim zalewem odbędzie się VIII Święto Mleka i III Święto Przedsiębiorczości.

Cross Kamdżordżia

Po raz pierwszy Cross Kamdżordżia odbędzie się we wrześniu. Letnia edycja biegu zaplanowana jest na 1 września.

Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkachDzisiaj (niedziela, 19 sierpnia) na Mistrzostwach Polski w biathlonie na nartorolkach odbyły się biegi pościgowe i biegi indywidualne. Zawody rozgrywane były w Dusznikach Zdrój. Wczoraj pisaliśmy o wynikach w sprintach.

Dzisiaj (niedziela, 19 sierpnia) w Wałbrzychu odbył się XIX Toyota Półmaraton Wałbrzych. Rywalizacji na głównej trasie towarzyszył bieg na 10 km zdominowany przez zawodników z powiatu kamiennogórskiego.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.