aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

policja

Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali złodzieja zaraz po tym, jak włamał się do jednego z mieszkań w Lubawce.

fot. użyczone

Dwóch radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego przez dwa dni zbiera na terenie Kamiennej Góry podpisy pod obywatelskim projektem ustawy wprowadzającej obowiązek zatrudnienia psychologa w każdej szkole.

 stara kopalnia

W najbliższy wtorek Stara Kopalnia zaprasza na pierwsze zajęcia z cyklu „Spotkania ze sztuką”.

fot. http://dk3-bolkow-jeleniagora.pl

W przyszłym tygodniu rozpoczną się spotkania informacyjne dotyczące opracowania dokumentacji budowy obwodnicy Kaczorowa. Komsultacje będą prowadzone w nternecie.

fot. AMS Mini Volley Kamienna Góra

Dzisiaj (niedziela, 22 listopada) w Świdnicy zawodniczki AMS Mini Volley Kamienna Góra wystartowały w turnieju minisiatkówki o Puchar Aglomeracji Wałbrzyskiej.

siatkowka

Młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały dzisiaj (niedziela, 22 listopada) pierwszy turniej w ramach ćwierćfinałowych rozgrywek siatkówki.

Kolejka 19 - 21-22 listopada
Ostatnia kolejka rundy jesiennej.

siatkowka

Juniorzy młodsi KS Sudety Kamienna Góra rozegrali dzisiaj (niedziela, 22 listopada) wyjazdowe spotkanie z Gwardią Wrocław Academy I.

Chełmsko Śląskie

Grupa „Wspólnie dla Chełmska” rozpoczęła realizację "Koncertu w podziękowaniu”.

zus Żeby nie stać w kolejce - wystarczy zadzwonić do ZUS i telefonicznie umówić się na wizytę. Spotkanie z ekspertem Zakładu można zarezerwować w dogodnym dla siebie terminie oraz o wybranej godzinie. Klienci, którzy chcą w ZUS załatwić swojej indywidualne sprawy a nie chcą przychodzić osobiście - mogą korzystać z wizyt przez wideo.

policja Kamienna Góra

W dniu 21 listopada br. policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w trakcie interwencji w jednym z mieszkań na terenie miasta, podczas legitymowania osób ustalili, iż jeden z mężczyzn znajdujący się w mieszkaniu, poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze do odbycia w Areszcie Śledczym w Świdnicy rocznej kary pozbawienia wolności.

AMS Mini Volley Kamienna Góra

Dzisiaj Wiktor Lorek, Kacper Zawiłowicz i Jakub Andrzejczyk (zawodnicy AMS Mini Volley Kamienna Góra) brali udział w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MINISIATKÓWKI O PUCHAR BURMISTRZA POŁCZYNA ZDROJU

Zespół Sachiel udostępnił kolejny utwór. Tym razem to protest song - Smutna Piosenka o Wolności (Murem za Wolnością 2).Sachiel

fot. Krzysztof Mróz

W piątek w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra odbyło się uroczyste podpisanie deklaracji współpracy dotyczącej profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów złośliwych dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

fot. gddkia

Jeszcze dziś, w godzinach popołudniowych, kierowcy wjadą na pierwszą jezdnię drogi ekspresowej S3 pomiędzy węzłami Polkowice Południe i Lubin Północ. Udostępnione zostanie 6 km jezdni południowej, z trzema pasami ruchu i pasem awaryjnym, w kierunku Legnicy. Kierowcy do jazdy w obu kierunkach będą korzystać z pasów zewnętrznych, a pas środkowy będzie pełnił funkcję dodatkowego zabezpieczenia, rozdzielając kierunki ruchu.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA