aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. lh

Przy półkach z kosmetykami potrafimy spędzać długie godziny. Poszukiwane są nie tylko produkty, które sprawią, że skóra będzie piękniejsza, ale też te, które nie będą podrażniać i do minimum korzystają z substancji, które mogą być szkodliwe. Dlatego właśnie tak mocno rozwija się rynek dermokosmetyków, do których klienci mają bardzo duże zaufanie. Przede wszystkim specjalistyczne produkty są dedykowane skórze, która wymaga nawilżenia i ochrony wrażliwego płaszcza hydrolipidowego.

 

  1. Bogaty skład
  2. Najważniejsza jest woda
  3. Podaruj skórze zdrowie

Bogaty skład

Specjalistyczne kosmetyki przede wszystkim mają bardzo bogaty skład, w którym znajdują się aktywne substancje. Są one odpowiedzialne przede wszystkim za procesy odnowy komórek. Z drugiej strony dermokosmetyki w wizaż sklep odpowiadają również na specyficzne potrzeby każdej skóry – tym bardziej tej problematycznej. To doskonała jakość oraz fakt, że producenci unikają substancji, które mogą wykonać alergie dają pewność, że dajemy skórze to wszystko, co najlepsze. W dermokosmetykach nie znajdziemy konserwantów, barwników, parabenów. W większości wypadków są bezbarwne i bezzapachowe. Dlatego właśnie w specjalnym wydaniu są dedykowane nawet do pielęgnacji skóry niemowląt i kobiet w ciąży.

Najważniejsza jest woda

Najlepsze dermokosmetyki wizaż sklep bazują na wodzie termalnej. Dzięki niej mają wysoką zawartość składników mineralnych takich jak na przykład żelazo, mangan, selen czy cynk. Dodatkowo inne substancje uzupełniają je o cenne lipidy i witaminy. W ten sposób sklep z kosmetykami ma w ofercie najlepsze i bardzo różnorodne produkty, które idealnie odpowiadają na potrzeby klientów. Dużą popularnością cieszą się na przykład preparaty hamujące procesy starzenia się skóry, przeciwzapalne, odżywiające, fotoochronne, łagodzące, kojące. Po dermokosmetyki oczywiście sięgają przede wszystkim ci, którzy innych preparatów nie mogą używać. Są one szczególnie polecane do pielęgnacji wymagającej skóry - trądzikowej, naczynkowej czy z przebarwieniami oraz alergikom. Bogaty skład oraz rewelacyjne właściwości sprawiają jednak, że coraz więcej osób z mniej problematyczną skórą też wybiera sprawdzone i doskonałe jakościowo produkty.

Podaruj skórze zdrowie

Najważniejszy wydaje się oczywiście dopasowanie odpowiednich preparatów do potrzeb skóra, a także na przykład do pory roku. Nie sprzyjają nam ani czynniki atmosferyczne, ani klimatyzacja. Niekorzystnie może wpływać również niewłaściwa dieta. Warto dopasować preparaty do swoich przyzwyczajeń i stylu życia, wybierać całe serie, które będą oczyszczać, nawilżać i pielęgnować.

undefined

REKLAMA