aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

ENGRAM w Marciszowie, Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych, Rozdzielczych i Zasilających,

ZATRDUDNI inżyniera elektryka lub technika elektryka z doświadczeniem,

do pracy w dziele projektowym i przygotowania produkcji.

tel. 665 012 706

fot. wp

Z przeprowadzonych już wielokrotnie badań wynika, że rodziny korzystające z programu 500+, nie przeznaczają na edukację dzieci, tyle pieniędzy ile wcześniej zakładano. Dlaczego tak się dzieje? Może jednak już dziś warto pomyśleć o zmianach i zadbać o przyszłość swojego dziecka? W końcu nic, tak jak dobre wykształcenie, nie pomoże osiągnąć im spełnienia i satysfakcji we własnym życiu.

fot. wp

W niektórych życiowych sytuacjach skorzystanie z pożyczki jest najlepszym rozwiązaniem, a dodatkowa gotówka pomaga rozwiązać problemy i wyjść na prostą. Na rynku istnieje wiele firm specjalizujących się w pożyczaniu pieniędzy, jednak nie wszystkie postępują uczciwe w stosunku do klientów. Jakie są najczęstsze błędy pożyczkobiorców i co zrobić, aby ich uniknąć?

fot. via lh

Coraz więcej przyszłych mam decyduje się na zakup poduszki ciążowej. Istnieje wiele powodów, dla których warto zadbać o swój kręgosłup, zdrowe stawy i mięśnie, ciąża zaś jest szczególnym okresem, w którym ciało kobiety wymaga szczególnej troski. Odpowiednio dobrana poduszka do spania w ciąży z pewnością podniesie komfort snu, sprawi, że nasze ciało lepiej znosić będzie dodatkowe obciążenia i pozwoli się zrelaksować. Dowiedz się jak wybrać poduszkę ciążową i na co zwrócić uwagę.

fot. via lh

Piękne, zadbane, odpowiednio wypielęgnowane paznokcie stanowią wizytówkę każdej kobiety. Panie, zdając sobie z tego sprawę, dokładają wszelkich starań, aby ich paznokcie przyciągały wzrok i stanowiły ich naturalną ozdobę, pełniąc podobną funkcję jak makijaż czy biżuteria. Jednym z najbardziej efektownych i najchętniej wybieranych trendów w stylizacji paznokci jest manicure hybrydowy. Nieważne czy wykonywany w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, czy w domowym zaciszu – od kilku lat hybryda króluje na paznokciach Polek w każdym wieku.

fot. via lh

Do kontuzji stawów kolanowych dochodzi głównie z powodu przeciążenia. Uszkodzenia tej części ciała pojawiają się u osób, które intensywnie trenują, bądź mają zbyt wysoką masę ciała. Jeżeli lekceważy się bóle kolan, można doprowadzić do zwyrodnienia stawów, zwanego chondromalacją rzepki.

agencja

Kamienna Góra - Zajazd Zachęta Zajazd Zachęta (ul. Jeleniogórska 41, Kamienna Góra) zaprasza na DANCING KARNAWAŁOWO-WALENTYNKOWY. Bawimy się we wtorek (13 lutego) od godz. 19 do godz. 24..

Sanikom - Komposan

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sanikom z siedzibą w Lubawce, zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z poniższą ofertą oraz możliwością zakupu naszego, certyfikowanego produkt, nawozu organicznego o nazwie Komposan.