aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" KRS 0000037904 z dopiskiem darowizna na leczenie i rehabilitacje 16416 Zuzanna Skoczeń.

Lista organizacji, którym można przekazać 1% podatku w 2016 roku.

Przekaż 1% podatki dla Kamila Schabińśkiego. 

1% podatku dla Dawida Biroś

Zarząd LKS „Lesk” Sędzisław informuje, że wzorem lat poprzednich, na mocy porozumienia zawartego z Gminnym Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe w Kamiennej Górze, istnieje również i w tym roku możliwość przekazania, za pośrednictwa tej Organizacji, 1% swojego podatku  na rzecz Naszego Klubu!

Wiktoria BieniekSzanowni Państwo
Zwracamy się z prośbą o pomoc naszemu dziecku dotkniętego rzadką, ale niestety dla nas wszystkich spotykaną chorobą, która wymaga kosztownego leczenia i rehabilitacji pozwalającej jej na powrót do normalnego życia. Wiktoria została dotknięta schorzeniem, które naukowo jest określane jako „Zespół Retta”.

Aleksandra Bogumiło

TPD Kamienna GóraMasz serce – pomóż dzieciom
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci  - powiat Kamienna Góra Organizacja Pożytku Publicznego prosi o przekazanie 1% podatku na rzecz TPD. Pieniądze przekazane zostaną na dofinansowanie wyjazdu na kolonie.

Kamil Schabiński

NORBUS DŁUGOSZ to wesoły 5,5 letni chłopczyk, który urodził się zdrowy. Po skończeniu 2lat okazało się, że cierpi na obustronny głęboki niedosłuch czuciowo-nerwowy, co oznacza w praktyce , że jest głuchy. Od tamtej pory walczy dzielnie, by odzyskać słuch , nauczyć się korzystać z implantów ślimakowych. Przeszedł juź 4 operacje i musi być intensywnie rehabilitowany surdologopedycznie oraz uczęszczać na terapię integracji sensorycznej. Wesprzyj go swoim 1% podatku.

Przekazując 1% podatku na Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pomożesz leczyć dzieci z chorobami narządu ruchu w Polsce. Dzięki zebranym finansom Fundacja zakupi także samochody dla hospicjów.