aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - Bank Spółdzielczy

Informujemy, że w związku z aktualnym stanem epidemii oraz obostrzeniami w Rozporządzeniu Premiera RP, od 06.04.2020r. zmianie ulegają godziny otwarcia naszych placówek, które będą czynne w godzinach od 8.00 do 15.00.
- od godziny 8.00 - 15.00 - obsługa w pełnym zakresie
- od godziny 11.30 - 12.00 – przerwa techniczna (dezynfekcja)
Przelewy w formie elektronicznej realizowane są bez zmian.

 

Dla Państwa wygody i komfortu – przy siedzibie Banku w Kamiennej Górze (za parkingiem), uruchomiliśmy dodatkową kasę do obsługi wpłat gotówkowych (np. czynsz, gaz, prąd itp.) oraz wpłat i wypłat z rachunków klientów Banku, która jest czynna w godzinach: 8.00 – 15.00.

Jednocześnie – w trosce o Państwa i naszych pracowników zdrowie – bardzo prosimy o stosowanie się do ogłoszeń znajdujących się przy wejściu do naszych placówek w zakresie maksymalnej ilości osób, które mogą jednocześnie przebywać wewnątrz Banku.

Zachęcamy do korzystania ze zdalnych możliwości dysponowania swoimi środkami na rachunkach (system bankowości elektronicznej, płatności zbliżeniowe, wypłaty z bankomatów/wpłatomat), które funkcjonują bez zmian.

W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji – numery telefonów do wszystkich naszych placówek oraz e-mail podane są na naszej stronie www.bskamgora.pl .

Zarząd Banku Spółdzielczego w Kamiennej Górze

 

 

 

 

REKLAMA