aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

koronawirus

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę o 268 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem i o kolejnych dziesięciu zgonach. Zakażenie wykryto dotąd u 4102 osób, z których 94 zmarły.

fot. facebook / OSP Chełmsko Śląskie

Strażacy z Chełmska Śląskiego będą jutro (niedziela, 5 kwietnia) rozdawać płyn do dezynfekcji oraz maseczki. Czekają od godziny 16 przy remizie.

Lubawka - zbiórka

Ruszyła lubawska zbiórka na walkę z Covid-19. Dary mają wspomóc regionalą służbę zdrowia.

Kamienna Góra - park

Zarządcy placów zabaw i parków w różny sposób informują mieszkańców o zakazie korzystania z takich miejsc.

koronawirus

Kolejne pięć osób zmarło na COVID-19. Potwierdzono też 207 nowych zakażeń koronawirusem, tym samym liczba zdiagnozowanych osób wzrosła do 3834 – poinformowało w niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia.

koronawirus

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę rano o 120 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem i o kolejnych dwóch zgonach. Zakażenie wykryto dotąd u 3503 osób, z których 73 zmarły.

koronawirusWczoraj (sobota, 4 kwietnia) potwierdzony został drugi przypadek koronawirusa u mieszkańca powiatu kamiennogórskiego.

Jak informuje Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze (szpital) placówka otrzymała finansowe wsparcie od radnych powiatu kamiennogórskiego i gminy Marciszów.

Aktualizacja 4.04.2020

koronawirus

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę po południu o 124 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce i o kolejnych sześciu zgonach. Zakażenie wykryto dotąd u 3627 osób, z których 79 zmarło.

koronawirus

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w piątek po południu o 117 nowych potwierdzonych przypadkach koronawirusa. Łączny bilans wzrósł do 3266. Resort podał, że zmarło kolejne sześć osób. W sumie zanotowano dotąd 65 zgonów.

REKLAMA